TWİTTER TAKİPÇİ, BEĞENİ, RETWEET SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ
SON KULLANICILAR
Hüseyin Düngüz Mustafa Yener Engin Öztürk türk ifşa #SokaktakiÇocuk Gabriel Jaxxtion Ferhat Bakarlar c,???? Bir tutam yaşanmışlık Deniz ⚓️ Ulas Fatih KayaTr Ömer Ercümer Tarcan SARI Mehmet kemal adıguzel CEM ÇAĞIRICI ???? Genç UltrAslan
TWİTTER TAKİPÇİ Twitter retweet konusunu ele almadan önce nerede yapıldığına bakılması gerekmektedir. Retweet durumu Twitter’ da gerçekleşmektedir. Twitter ise karakter kullanarak istenilen mesajı kullanıcıları takip eden kişilere göndererek bir mikroblog uygulaması olmaktadır. Tweet kelimesinin açılımı ise içeriklerin paylaşılması olmaktadır. Başka birinin tweeti retweet edildiğinde twitter’da iltifat olarak kabul edilmektedir. Nedeni ise başka birisinin yazısını ya da paylaşımı beğenildiğinde kullanıcılar kendi twitter sayfalarında yayımlayarak yani yazıyı ya da paylaşımı yapan kişinin övülmesini ve beğenilmesini sağlamış olmaktadır. Aynı zamanda bu paylaşımları başkaları ile paylaşılmasına imkan tanımaktadır. Tweet sahibi ise bu durumda tanınmışlığını daha fazla arttırmaktadır. Retweetleme işlemi ise anlık olarak retweet butonuna tıklanarak gerçekleşmektedir.
TWİTTER BEĞENİ Twitter beğeni küçük bir kalp simgesi ile ifade edilmektedir. Bir tweet veya bir anın takdir edildiğini gösterebilmek için kullanılmaktadır. Bir hesabın profil sayfasında beğeniler sekmesine tıklanarak ya da dokunarak beğenilen tweetler görülebilmektedir. Bir tweeti beğenilmek için beğen sekmesine tıklanarak simge kırmızı rengini almaktadır. Bu sayede tweetin beğenildiği onaylanmaktadır. Bir tweeti bir hesabın profil sayfasından ve tweetin kalıcı sayfalardan da beğenilebilmektedir. Fakat tweetler koruma altına alınmışsa eğer beğenilmesi halinde görüntüleyen kişinin onaylı takipçileri arasında yer alınmıyorsa eğer güncelleme profil sayfasında beğeniler sekmesinde gözükmemektedir. Bir tweette beğeniyi geri almakta kolay bir halde gerçekleşmektedir. Yapılması gereken ise beğenildi sekmesine tıklayarak gerçekleşmektedir.
TWİTTER RETWEET Twitter retweet konusunu ele almadan önce nerede yapıldığına bakılması gerekmektedir. Retweet durumu Twitter’ da gerçekleşmektedir. Twitter ise karakter kullanarak istenilen mesajı kullanıcıları takip eden kişilere göndererek bir mikroblog uygulaması olmaktadır. Tweet kelimesinin açılımı ise içeriklerin paylaşılması olmaktadır. Başka birinin tweeti retweet edildiğinde twitter’da iltifat olarak kabul edilmektedir. Nedeni ise başka birisinin yazısını ya da paylaşımı beğenildiğinde kullanıcılar kendi twitter sayfalarında yayımlayarak yani yazıyı ya da paylaşımı yapan kişinin övülmesini ve beğenilmesini sağlamış olmaktadır. Aynı zamanda bu paylaşımları başkaları ile paylaşılmasına imkan tanımaktadır. Tweet sahibi ise bu durumda tanınmışlığını daha fazla arttırmaktadır. Retweetleme işlemi ise anlık olarak retweet butonuna tıklanarak gerçekleşmektedir.

Twitter Beğeni Arttırma Hilesi Twitter kullanıcıları artık takipçi hilesinin yanında beğeni artırma hilesi de kullanmaktadır. Bu sayede tek seferde yüzlerce beğeni alarak dikkatleri üzerinize

Twitter Beğeni Hilesi Beğeni hilesi kullanarak Twitter’da favori sayısını artırabilirsiniz. Twitter Beğeni Hilesi konusunda birçok sitenin kullanıcılarına destek verdiği günümüzde, güvenilir

Twitter Beğeni Popüler sosyal medya platformlarından olan Twitter’da beğeni kazanmak için bir takım uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Twitter Beğeni artırma için bazı siteler hizmet vermektedir.

Twitter Takipçi Yükseltme Twitter takipçi sayısı yükseltmek için başvurulacak bazı uygulamalar vardır. Bunlardan biri takipçi artırma sitelerinden yararlanmak, diğeri ise doğal yollardan

Twitter Takipçi Arttırma Sitesi Twitter takipçi kasma hileleri günümüzde Twitter kullanıcılarının tercih ettiği yöntemler arasındadır. Bu çalışmaları Twitter Takipçi Arttırma Sitesi

Twitter Takipçi Sitesi Twitter takipçi kazanma uygulaması sayesinde binlerce gerçek kullanıcıyla etkileşim halinde olabilirsiniz. Twitter Takipçi Sitesi konusunda yapacağınız araştırmaların

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI
 • twittertakipcihile.com sitesine giriş yapan tüm kullanıcılar bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.
 • twittertakipcihile.com uygulama sitesi , Twitter'ın yazılım geliştiricileri için ürettiği Twitteroauth yapısını kullanan , kullanıcıların bu uygulamaya "özgür hür iradesiyle" katıldığı bir api havuz sistemidir.
 • twittertakipcihile.com uygulama sitesi uygulamayı kabul edip giriş yapan tüm kullanıcıların adına beğendirme işlemi yapma gibi etkileşimde bulunabilir. Etkileşimler sizlerin talebi üzerine token havuzundan otomatik olarak gelir. twittertakipcihile.com üzerinden beğeni çekimi yapabildiğiniz gibi başkalarının bağlantılarını beğenmeyide kabul etmiş sayılırsınız.
 • twittertakipcihile.com kullanıcılarının bilgileri diğer kurum ve kuruluşlarca paylaşılmaz.
 • twittertakipcihile.com sizden "twitterbegeni" hesap bilgisi asla istemez. Yalnızca izinli uygulama üzerinden bağlantı kurarsınız.
 • twittertakipcihile.com sitesi tamamen yasal programlama dili ve kodlarıyla hazırlanmış olup hukuğa ve yasalara aykırı içerik barındırmamaktadır.
 • twittertakipcihile.com içerisinde bulunan tasarım,link,program,video,resim vb. ortam dosya ve bilgileri izin almadan hiç bir ortamda paylaşılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi durum tespit edilmesi halinde twittertakipcihile.com dava açma ve hak talep etme hükmünü saklı tutar.
 • twittertakipcihile.com sitesine ziyaret eden tüm kullanıcılar üzerinde oluşabilecek tüm zararlardan "twittertakipcihile.com" sitesi sorumlu tutulamaz.
 • twittertakipcihile.com sitesinin izini olmadan sadece "reklam" amacıyla link vb. yollar ile twittertakipcihile.com site paylaşımı yapılabilir.
 • twittertakipcihile.com sitesinde oturum açmış kişiler, uygunsuz (+18,yasadışı,siyasi ırkçı içerikler vb.) durumlara beğeni aktardıkları an yöneticiler tarafından hesapları silinir ve engellenir. Tekrarı halinde sistemde kayıtlı IP adresleri "web site kullanım koşullarına aykırı haraketler tahrik ve saldırı" kapsamınca bilişim suçlarına dilekçe eki olarak gönderilir.
 • twittertakipcihile.com bu sözleşmede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.